Семеро співробітників телеканалу загинули внаслідок теракту в Кабулі

Deutsche Welle

Про це пише Deutsche Welle.

Семеро співробітників телеканалу загинули в середу, 20 січня, внаслідок теракту, скоєного неподалік російського посольства і національного парламенту в Кабулі. Щонайменше 25 людей, серед яких є жінки і діти, були поранені, заявили у місцевій поліції.

Мікроавтобус з працівниками приватного афганського телеканалу Tolo News атакував смертник, повідомив керівник поліції Кабула Абдул Рахман Рахімі, якого цитує агентство Reuters.

Рух «Талібан», який бореться проти підтримуваного Заходом уряду в Кабулі, взяв на себе відповідальність за напад і пригрозив новими атаками, якщо канал не припинить свою «злу діяльність».

«Талібан» відкрито погрожував атаками на телеканал минулого року після повідомлень в ефірі про страти, зґвалтування, викрадення та інші злочини з боку талібів під час бою за афганське місто Кундуз.

Як писав MediaSapiens на початку січня, бойовики терористичного угруповання ISIS вбили громадянську журналістку Рукію Хассан. Про життя на окупованій ISIS території Хассан розповідала у своїх акаунтах в соцмережах. Повідомляється, що вона зникла в період з липня по грудень минулого року.

comments powered by Disqus