Російські оператори почали відключати телеканал «Дождь»

Сьогодні вранці телеканал відключив кабельний оператор «Дом.ру» (входить в «Эр-телеком»). Протягом дня про відключення заявили представники «НТВ-плюс» і «Акадо».

Гендиректор «Эр-телеком» Андрій Семериков заявив, що оператор брав «Дождь» лише для тестового мовлення і вони не домовилися про фінансові умови. Про скандал довкола опитування по Ленінграду Семериков нібито дізнався від кореспондента «Ведомостей». «Звідки стільки шуму? В регіоні про цей канал взагалі ніхто не знає» - цитують його Vedomosti.ru.

Тоді як представник «Газпром-медіа», куди входить «НТВ-плюс», навпаки сказав. що відключення телеканалу «Дождь» відбулося через публікацію такого опитування. А президент групи компаній «Акадо» Віктор Кореш, що припинил співпрацю з каналом через «суттєву зміну концепції мовлення каналу».

Нагадаємо, що телеканал на сайті та в соцмережах розмістив опитування «Чи потрібно було здати Ленінград, щоб зберегти сотні тисяч життів?», яке викликало хвилю критики. Згодом опитування видалили, а телеканал вибачився.

Продовжують транслювати телеканал «Дождь» такі оператори як «Триколор ТВ», «Ростелеком» та «Вымпелком». 

comments powered by Disqus