Поліція знайшла руку, що ймовірно належить убитій журналістці Кім Волл

Jyllands-posten.dk

Пошуки проводилися в затоці Кьоге в рамках розслідування загибелі шведської журналістки Кім Волл (Kim Wall). Згідно з поліцейським звітом, до руки був прикріплений шматок металу. Раніше правоохоронці знайшли у воді ноги, до яких в такий же спосіб був прикріплений металевий вантаж. Пірнальники знайшли руку на відстані близько кілометра від того місця, де минулого місяця були виявлені голова і ноги журналістки.

Поліція має намір продовжити пошукові роботи. Знайдену частину тіла було направлено на експертизу.

Раніше винахідник та бізнесмен Петер Медсен (Peter Madsen), якого підозрюють у вбивстві шведської журналістки Кім Волл (Kim Wall), зізнався в тому, що розчленував її.

Нагадаємо, 10 серпня Кім Волл вирушила на інтерв'ю з данським бізнесменом та винахідником Петером Мадсеном (Peter Madsen), який створив найбільший в світі приватний саморобний підводний човен «Наутілус». Інтерв'ю відбувалося на човні. 11 серпня після початку розшуку журналістки, поліція знайшла «Наутілус», на якому був Петер Мадсен, але не було Кім Волл. Петера Мадсена затримали за підозрою в вбивстві.

22 серпня в морі знайшли понівечене обезголовлене тіло, яке згодом експерти ідентифікували як тіло пані Волл. У «Наутілусі» виявили сліди крові, які також належали журналістці.

7 жовтня данська поліція, яка розслідує жорстоке вбивство шведської журналістки Кім Волл, знайшла в морі її голову та ноги, а також особисті речі. Вони знаходилися у пластикових пакетах, де також були «важкі металеві деталі», які дозволили їм зануритися в воду. Пакети знайшли неподалік він місця, де було виявлене тіло Кім Волл.

Експертиза підтвердила, що голова Кім Волл не має ніяких ознак перелому. Нагадаємо, підозрюваний в вбивстві журналістки Петер Мадсен стверджував, що Кім Волл загинула внаслідок нещасного випадку: за його словами, на човні її нібито вдарило люком, після чого він вирішив поховати її в морі. Натомість слідство виявило, що Кім Волл було завдано 15 ножових поранень. Суд постановив залишити підозрюваного під вартою на чотири місяці.

Як писав MediaSapiens, нещодавно на жорсткому диску, який належить капітану підводного човна «Наутілус» Петеру Мадсену, знайшли фото та відео з обезголовленими жінками.

Кім Волл співпрацювала як фрілансер з Foreign Policy, The Atlantic, Harpers, Guardian, New York Times, Vice, The South China Morning Post та багатьма іншими виданнями.

У жовтні близькі загиблої Кім Волл оголосили, що засновано фонд її імені, який фінансуватиме роботи жінок-репортерок. Фонд вже зібрав понад 100 тисяч доларів.

comments powered by Disqus