Невідомі напали на журналістів Російської служби Радіо Свобода

Радио Свобода

Напад стався у вівторок вранці біля входу в готель, в якому зупинились журналісти, повідомляє «Радіо Свобода» . «Приїхали знімати фермерський марш, якого немає. Прямо біля готелю налетіли молодчики в масках, побили – газові балончики, ось це все. Комп'ютер, камера і рюкзак з Буенос Айреса пішли з ними», – написав Сергій Хазов-Кассіа на своїй сторінці в Facebook. Журналіст додав до свого посту фотографію, на якій видно сліди побоїв у нього та його колеги, Андрія Костянова. «Чекаємо поліцію, але вона не їде», – також йдеться у пості Хазова-Кассіа. 

За словами журналістів, вранці до готелю приїздила поліція, аби перевірити чи є журналісти Хазов-Кассіа і Костянов у заброньованому номері. Також вони повідомили, що біля готелю залишився мікроавтобус, в якому приїхали нападники. Правоохоронці ситуацію поки не коментували. 

Нагадаємо, в Росії під час антикорупційного мітингу в Москві був затриманий репортер британської газети The Guardian Алек Лун. Журналіста протримали 5,5 годин та відпустили, висунувши йому звинувачення в участі у несанкціонованому мітингу.

 

comments powered by Disqus