На Мальті поліція арештувала 10 підозрюваних у вбивстві журналістки-розслідувачки

Axel Schmidt/Reuters, The Guardian

Про арешти підозрюваних повідомив прем’єр-міністр країни Джозеф Мускат, пише The Guardian. Згідно з його заявою, вісім осіб з десяти арештованих є громадянами Мальти й більшість із них мають кримінальне минуле. В поліції є 48 годин для того, аби допитати усіх затриманих й висунути їм обвинувачення або ж відпустити.

Прем'єр-міністр не розповів нічого про докази, які пов’язують підозрюваних зі злочином, але вказав на роботу, яку провели ФБР, Європол та служби безпеки Фінляндії для надання допомоги поліції Мальти.

Метью Каруана Галіція, син загиблої журналістки, який також є репортером, розповів, що його сім'ї нічого не розповідали про арешти і не вони отримали ніякої інформації. За його словами, сім'я отримала телефонний дзвінок від магістрату після того, як про арешти було повідомлено публічно, але вони не отримали ніяких додаткових відомостей.

Нагадаємо, Європарламент закликав до незалежного розслідування вбивства журналістки-розслідувачки Дафни Каруани Галіції. 

Речник Єврокомісії Маргарітіс Схінас (Margaritis Schinas) повідомив, що Єврокомісія засуджує вбивство Дафни Каруани Галіції та підкреслив важливість права журналістів на розслідування й незручні питання.

Згодом Європейський парламент назвав залу для співробітників ЗМІ у своїй будівлі на честь вбитої на Мальті журналістки.

comments powered by Disqus