Хакери-прихильники Башара Асада атакували сайти The Washington Post, CNN і TIME

00:00,
16 Серпня 2013
1111

Хакери-прихильники Башара Асада атакували сайти The Washington Post, CNN і TIME

00:00,
16 Серпня 2013
1111
Хакери-прихильники Башара Асада атакували сайти The Washington Post, CNN і TIME
Сирійська електронна армія зламала сайти The Washington Post, CNN і TIME. Про це хакери повідомили 15 серпня у своєму Twitter.

Редакція The Washington Post пояснила, що протягом приблизно 30 хвилин читачі, котрі намагалися відкрити окремі статті газети, перенаправлялися на сайт «Сирійської електронної армії». Скільки було таких статей, не уточнюється.

Атака, за даними BBC, стала можливою завдяки зламу зовнішнього сервісу Outbrain, який використовували всі три ресурси. Представники Outbrain підтвердили факт зламу, відзначивши, що роботу сервісу було призупинено одразу ж після того, як стало відомо про атаку. Функціонування Outbrain в робочому режимі було відновлено через сім годин.

Сирійська електронна армія (Syrian Electronic Army) – група пов’язаних з президентом Сирії Башаром Асадом урядових хакерів. Солдати армії діють в основному проти політичних опонентів Асада, зламуючи, зокрема, сайти авторитетних західних ЗМІ та інформаційних агентств. В квітні 2013 року солдати Сирійської електронної армії зламали Twitter-акаунт агентства Associated Press, опублікувавши там фейкове повідомлення про вибух в Білому Домі, внаслідок якого нібито постраждав Барак Обама.

В деяких випадках Сирійська електронна армія проводить акції прямо не пов’язані з політичними ідеями. Зокрема, зламавши в травні Twitter порталу E! Online, хакери оголосили співака Джастіна Бібера (Justin Bieber) геєм.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Maximum PC.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду