IFEX створила електронну стіну пам’яті на честь філіппінських журналістів

IFEX створила електронну стіну пам’яті на честь філіппінських журналістів

17:18,
19 Листопада 2014
1777

IFEX створила електронну стіну пам’яті на честь філіппінських журналістів

17:18,
19 Листопада 2014
1777
IFEX створила електронну стіну пам’яті на честь філіппінських журналістів
IFEX створила електронну стіну пам’яті на честь філіппінських журналістів
У переддень п’ятої річниці найкривавішої у світовій історії розправи над журналістами на Філіппінах, міжнародна асоціація за свободу слова IFEX оголосила тижневу кампанію.

Вона розпочалася цього вівторка по всій планеті і завершиться наступної неділі.

IFEX пропонує репортерам усіх країн заходити на сайт daytoendimpunity.org і знайтитам цифрову стіну (digital wall).

На ній – знімки усіх 32 журналістів, по- звірячому вбитих під час нападу, вчиненого бойовиками приватної армії мафіозного клану на острові Мінандао. За прізвищем замовника злочину - тодішнього господаря однойменної провінції Анандаля Амппатуана масове убивство журналістів назвали Ampatuan Massacre.

«Зображення репортерів гаснуть, - пояснює IFEX, - Та щоразу, коли через хештег #AmpatuanMassacre на стіні з’являється твіт, вони відразу освітлюються. Це – наш сигнал не допустити, щоб пам'ять  про них колись згасла».

Увечері 23 листопада на електронній стіні кожен зможе побачити зображення вечірньої варти зі свічками у Манілі.

«Ми закликаємо кожного діяти так само, як наші колеги на Філіппінах, - пише IFEX. – Станьте самі на вечірню варту, де б ви не були, проектуючи цифрову стіну наживо, заохочуйте інших надсилати твіти підтримки. Вони з’являтимуться на стіні на їхніх очах через декілька секунд»

IFEX, відзначає її виконавчий директор Енні Ґейм (AnnieGame), проводить масштабну акцію на підтримку манільського центру медіасвободи та відповідальності (CMFR), який організує «Кампанію мільйона свічок»(Million Candles Campaign).  

Мета, наголошує вона, - не тільки у тому, щоб домагатися правосуддя у цій справі, а й запобігти новим злочинам проти журналістів.

Через 5 років на Філіппінах панує. безкарність, пише IFEX. Незважаючи на постійні зусилля правозахисних груп у країні та на Філіппінах і в усьому світі, жодного винуватця злочину проти журналістів й досі не покарано.

Разом з тим, рух проти юридичного свавілля ніколи не був таким масштабни, як цього року. 2 листопада медійники світу вперше в історії відзначили Міжнародний день ООН за припинення  безкарності за злочини проти журналістів  (the UN  International Day to End Impunity for Crimes Against Journalists). 23 листопада – ще один важливий день для  журналістської спільноти, проголошений міжнародною організацію захисту свободи слова IFEX на знак вшанування пам'яті різанини медійників на Філіппінах.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
daytoendimpunity.org, скріншот
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду