Європарламент закликав до незалежного розслідування вбивства журналістки на Мальті

The Epoch Times

Парламент вважає, що до цього розслідування потрібно залучити Європол. У резолюції також йдеться про те, що Єврокомісія має «розпочати діалог з мальтійським урядом про функціонування верховенства права на Мальті» й переконатися у тому, що країна дотримується правил боротьби з відмиванням грошей та банківських правил.

«Європарламент зазначає, що незалежність правоохоронних і судових органів Мальти може бути скомпрометована, оскільки інтереси окремих осіб почали впливати на процес прийняття державних рішень для досягнення особистих цілей», - зазначається в прийнятій резолюції.

Окрім того, парламентарі зажадали розкриття деталей щодо програми з продажу громадянства Мальти та ЄС особам, які не є громадянами ЄС.

Раніше речник Єврокомісії Маргарітіс Схінас (Margaritis Schinas) повідомив, що Єврокомісія засуджує вбивство Дафни Каруани Галіції та підкреслив важливість права журналістів на розслідування й незручні питання.

Згодом Європейський парламент назвав залу для співробітників ЗМІ у своїй будівлі на честь вбитої на Мальті журналістки-розслідувачки.

comments powered by Disqus