Британський журналіст подав до суду на поліцію через підозри в екстремізмі

capitalfm.co

Як пише The Guardian, поліція відмовилася дати журналісту допуск на минулорічний з’їзд партії. Згідно з позовом, поліцейські посилалися на конфіденційні розвідувальні матеріали, які вказували на те, що Майкл Сегалов мав намір взяти участь у акціях протесту та інших активностях, які могли виявитися протиправними. Сам журналіст усі ці підзори відкидає. В судових документах вказується, що 24-річний журналіст жодного разу не був заарештований. Окрім того, самі представники поліції визнали, що в них не було жодної інформації про порушення Сегаловим будь-яких законів.

Журналіст працює редактором розділу культури для журналу Huck та пише для низки інших видань, в тому числі для The Guardian та The Independent.

«Це важлива справа, яка визначить, наскільки вільно може працювати преса. Мене дуже пригнічує, що мене затаврували екстремістом за те, що я виконував свою роботу як журналіст», - прокоментував сам позивач.

Увесь цей час поліція відмовлялася пояснити чому Майклу Сегалову відмовили у допуску на з’їзд Лейбористської партії. Лише після того, як журналіст подав позов до високого суду, правоохоронці були змушені розкрити причини свого рішення. На свій захист поліція стверджувала, що розвідка «встановила, що Сегалов був відомим екстремістом та активістом, який брав участь у демонстраціях у зв'язку з широким колом питань».

Нагадаємо, нещодавно британський уряд висловив стурбованість покупкою таблоїдів The Daily Express та The Daily Star видавництвом Trinity Mirror. Після завершення угоди видавництво Trinity Mirror зосередить в своїх руках 9 із 20 великих національних газет. Крім того, державний секретар із питань цифрових технологій, культури, медіа та спорту Метью Генкок (Matt Hancock) вважає, що новий власник може спробувати впливати на редакційну політику газет після їх продажу.

comments powered by Disqus