Британські журналістки заснували проект для боротьби з домаганнями в медіаіндустрії

Linda Nylind, The Guardian

The Second Source ставить за мету поширювати інформацію про випадки насильства в журналістиці, аби запобігати цьому в майбутньому, пише The Guardian. Також проект націлений на поширення інформації серед жінок про їхні права й допомогу тим, хто зазнав насильства.

Зокрема до створення The Second Source доєдналися оглядачка The Evening Standard Розамунд Урвін (Rosamund Urwin) та тележурналістка Мега Мохан (Megha Mohan).  «Я зрозуміла, що якщо ми не почнемо діяти, нічого не зміниться. Таке може статися з іншими, як це одного разу трапилося зі мною», - розповіла Розамунд Урвін. При цьому вона наголосила, що мова йде не про початок «полювання на відьом», а про необхідні зміни в індустрії.

«Як журналістки, ми зобов'язані давати розголосу випадки насильства, проте ми звикли мовчати, коли справа стосується нашої індустрії», - додала Мега Мохан. Заснування The Second Source вже підтримали мер Лондона Садік Хан (Sadiq Khan), Марія Міллер (Maria Miller), голова Комітету з питань жінок та рівних прав, депутатка Джо Свінсон (Jo Swinson), Кароліна Лукас, лідерка британської Зеленої партії.

Більше про прект можна дізнатися на їх сторінці у Twitter.

Скандал навколо американського продюсера Гарві Вайншетйна спричинив міжнародні дебати про сексуальне насильство в кількох галузях, зазначає The Guardian. Заснування The Second Source відбулося на хвилі зростаючої актуальності теми сексуального насильства.

Так, нещодавно кінокомпанія Netflix вирішила закрити серіал «Картковий будинок» після звинувачень актора Кевіна Спейсі в домаганнях до підлітка.

comments powered by Disqus