11 журналістів затримали після нападу на президента Венесуели

/media-cdn.wehco.com

Про це пише «Громадське радіо» з посиланням на Твіттер Національної профспілки працівників венесуельських ЗМІ. У соціальній мережі опубліковані імена затриманих. Серед них є журналісти з венесуельських, іспанських та аргентинських медіа.

«Ми не приймаємо такі дії і вимагаємо покарати відповідальних за це порушення права на інформацію», — пише профспілка.

Як писала Washington Post, декого з журналістів затримували під час роботи.

«Ми робили відео з нашого автомобіля, бо йшов дощ, а потім ми намагалися рузатися біля проспекту Болівару, щоб показати ситуацію. Але тоді національна охорона та військова розвідка наблизилися до нас, — розповіла Нейді Фрейтс (Neidy Freites), репортер потокового новинного сайту VivoPlay. — Один з них потрапив у наш автомобіль.. Він майже сів на мене. Потім він узяв мій телефон, сказав мені вимкнути камеру. Це було залякування».

Замах на президента Венесуели був здійснений під час параду за допомогою безпілотників, які несли на собі вибухівку. Дрони вдалося збити. Поранення отримали сім військовослужбовців національної гвардії.

Згодом Ніколас Мадуро заявив, що відповідальними за замах є ультраправі. Він навіть звинуватив у нападі президента Колумбії Хуана Мануеля Сантоса, такі слова у сусідній державі назвали абсурдними.

Відповідальність за замах на президента взяло на себе угрупування «Національний рух солдатів у футболках».

Ніколас Мадуро прийшов до влади у Венесуелі в 2013 році після смерті президента Уго Чавеса. У травні 2018 року його переобрали ще на шість років.

Раніше MediaSapiens писав, як нові технології допомогли ідентифікувати чоловіка, який стріляв у ньюзрумі Capital Gazette.

comments powered by Disqus