Суд у Бельгії зобов'язав Facebook припинити стеження за користувачами

it-news.club

Про це повідомляє BBC.

Соціальна мережа повинна виконати вимогу протягом 48 годин. Якщо цього не буде зроблено, то Facebook повинен буде платити штраф в €250 тис. щоденно бельгійській комісії із захисту недоторканності приватного життя.

В червні ця комісія визначила, що Facebook стежить за користувачами в Інтернеті через історію в браузерах, яка залишалася на комп'ютерах після натискання кнопок Like або Share.

У свою чергу Facebook заявляв, що вирішення подібних питань знаходиться не в юрисдикції Бельгії.

Як писав MediaSapiens, Бельгійська комісія із захисту недоторканості приватного життя подала до суду на соціальну мережу Facebook. Підставою для позову стало дослідження Комісії, опубліковане в березні, яке зазначає, що Facebook відстежує поведінку користувачів на інших веб-сайтах за замовчуванням, поки вони не відмовляться від цього, замість того, щоб робити це після отримання дозволу.

Це перший випадок, коли національний гарант захисту персональних даних у Європі подав до суду проти Facebook через те, що компанія порушує закон «Про персональні дані». У травні бельгійська комісія представила свої висновки й рекомендації Facebook, чиє європейське представництво зареєстроване в Ірландії. 

comments powered by Disqus