До Сенату США внесли ще один законопроект про співпрацю з Україною в сфері кібербезпеки

pixabay.com

Про це повідомляється на сторінці Посольства України в США в Facebook.

Двопартійна група американських сенаторів на чолі з демократом Шерродом Брауном (Sherrod Brown) та республіканцем Патриком Туумі (Patrick Toomey) представила дзеркальну версію проекту «Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки», схваленого Палатою представників 7 лютого.

«Цей документ спрямований на надання допомоги Україні в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки, зокрема, що стосується посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій; сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії загрозам у всесвітній Інтернет-мережі», – йдеться в повідомленні посольства України в США.

У законопроекті підтверджується відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

Співавторами законопроекту виступили також сенатор-республіканець Ліндсі Грем (Lindsey Graham) та сенаторка-демократка Емі Клобучар  (Amy Klobuchar).

Для набуття чинності документ має бути підтриманий Сенатом і підписаний Президентом США Дональдом Трампом.

Нагадаємо, у січні в Сенаті США представили законопроект про покарання країн за втручання в електоральний процес в Америці. У документі також міститься вимога ввести додаткові санкції проти Росії, якщо вона зробить ще одну спробу втручання в вибори в США. Адже раніше представники Комітету з розвідки Сенату США схвалили висновки американської розвідки щодо того, що Росія здійснювала такий вплив під час виборів презизента в 2016 році. Це відбувалося зокрема через соціальні медіа Facebook, Twitter та платформи Google.

comments powered by Disqus