В колишній офіс кримськотатарського каналу ATR в Криму увірвалися силовики у масках

Фото: "15 минут"

Про це повідомляє кримськотатарське видання «15 минут», а також колишня заступниця гендиректора телеканалу ATR Лілія Буджурова.

«Маски-шоу на Сім Сіті Транс. Невідомі особи, у тому числі кілька в повній бойовій екіпіровці - в масках, бронежилетах, з автоматами, захопили адміністративну будівлю Сім Сіті Транс, повністю її заблокувавши. Всі, хто знаходяться в будівлі, включаючи керівництво підприємства, зараз закриті в одній кімнаті. Силовики ніяк не пояснюють свої дії, не пред'являють жодних документів», -  повідомила Лілія Буджурова у своєму Facebook.

Один з найбільших пасажирських автоперевізників в Криму - компанія «СімСітіТранс», яка продовжує працювати на окупованому півострові, належить одному з ініціаторів блокади півострова, власнику медіахолдингу ATR Ленуру Іслямову, нагадує  «Центр журналистских расследований». У Криму підприємство перереєстровано в відповідності з російським законодавством.

Нагадаємо, 1 квітня 2015 року припинив роботу  телеканал ATR та інші ЗМІ кримськотатарського медіахолдингу ATR, до якого входить ще дитячий телеканал Lale («Ляле»), радіостанції Meydan («Мейдан») і «Лідер» через відсутність реєстрації згідно російського законодавства. 19 березня «глава» окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що «у напіввійськовий час» робота таких телеканалів як кримськотатарський канал ATR неприпустима. 

Як повідомляв MediaSapiens, 2 листопада 2015 року в Криму відбулися обшуки ФСБ в помешканнях колишніх співробітників ATR Лілії Буджурової та Ельзари Іслямової, а також в офісі каналу в Сімферополі та в помешканнях власника ATR Ленура Іслямова й на його підприємствах. Обшук у помешканні пані Буджурової відбувся в рамках кримінальної справи проти власника телеканалу ATR Ленура Іслямова – громадянина Росії, який живе на материковій Україні та який є одним з ініціаторів блокади Криму. Обшук тривав близько 8 годин. Наступного дня Лілія Буджурова прокоментувала обшуки й зокрема заявила: «Не лякайте мою Батьківщину і родину автоматами!».

9 грудня 2015 року в Криму представники російської окупаційної влади знову провели обшук в будинку екс-гендиректора кримськотатарського телеканалу ATRЕльзари Іслямової, а наступного дня – у колишнього редактора кримськотатарського телеканалу ATR Романа Спиридонова.

comments powered by Disqus