У Черкасах поліція почала розслідувати погрози головреду «Черкаського кур’єра»

Фото: dt.ua

31 січня до Черкаського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевої журналістки, головної редакторки газети «Черкаський кур’єр» Тетяни Дончевої, якій мешканець міста погрожував розправою за публікації видання про співробітників поліції.

Про це повідомляє Відділ комунікації Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.

Головна редакторка газети «Черкаський кур’єр» Тетяна Дончева звернулась із заявою до поліції і повідомила, що біля магазину на вулиці Одеська в  Черкасах до неї підійшов чоловік, назвав своє прізвище і погрожував фізичною розправою.

«Було встановлено, що чоловік, який підійшов до заявниці, назвав своє прізвище і вимагав не писати неправдиві відомості щодо працівників поліції. Крім того погрожував розправою у разі розміщення неправдивої інформації в засобах масової інформації», - повідомляє поліція.

Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

У редакції газети «Черкаський кур’єр» підтвердили MediaSapiens факт погроз головній редакторці та подання заяви у поліцію і пообіцяли згодом надати інформації про подробиці інциденту.

Як повідомляє поліція, зараз проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та особи, яка брала у ньому участь. Слідство триває.

Нагадаємо, 4 січня прокуратура Черкаської області за наслідками досудового розслідування скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох жителів Києва за фактом викрадення і вбивства журналіста та громадського діяча із Корсуня-Шевченківського (Черкаська область) Василя Сергієнка.

4 квітня 2014 року невідомі викрали Василя Сергієнка з дому в місті Корсунь-Шевченківський на Черкащині. Наступного дня його знайшли закатованим на смерть у лісі.

У жовтні 2015 року начальник управління МВС України в Черкаській області Владислав Пустовар повідомив, що журналіста, майданівця, громадського активіста, 58-річного Василя Сергієнка викрали, катували та вбили київські бандити.

comments powered by Disqus