Слідчі до кінця січня передадуть до суду справу про напад на журналістів власниці житомирського готелю

Фото: "Житомир.інфо"

Про це повідомляє «Житомир.info».

Матеріали кримінального провадження щодо Євгенії Волинець, яка 29 жовтня 2015 року напала на житомирських журналістів, вже досліджуються сторонами, повідомила речниця обласної поліції.

«Сьогодні до слідчого запросили потерпілих у справі, яка була розпочата за подіями в одному з оздоровчих комплексів за статтею 171 Кримінального кодексу України: "Перешкоджання журналістській діяльності”, і потерпілі сьогодні ознайомляться з матеріалами досудового розслідування. Вони при цьому мають право внести ще деякі відомості, якщо вважають, що вони були недосліджені у ході досудового розслідування, або якщо у них є додаткові свідчення щодо тих подій і якщо у них не буде зауважень щодо досудового розслідування, то воно буде відправлено для затвердження обвинувального акту процесуальному керівнику і після його затвердження ці матеріали будуть скеровані до суду. Найближчим часом кримінальне провадження, обвинувальний акт у ньому буде передано до суду і відповідним рішенням буде прийматись рішення про відповідальність щодо особи, яка є вже в цьому кримінальному провадженні як підозрювана, буде вже обвинуваченою і буде нести відповідальність відповідно до законодавства», – повідомила речник ГУ Нацполіції в Житомирській області Алла Ващенко.

9 грудня 2015 року Євгенії Волинець було оголошено про підозру, і відповідно до статті 219 Кримінально-процесуально кодексу до 9 лютого 2016 року процес досудового розслідування має бути завершено, а справа передана до суду. Втім, у поліції та прокуратурі повідомляють, що планують направити матеріали до суду до кінця січня.

В рамках досудового розслідування залишилося провести товарознавчу експертизу техніки, яку Євгенія Волинець відібрала у знімальної групи «Житомир.info», а також ознайомити сторони з матеріалами справи.

Матеріали справи наразі є таємницею досудового слідства, відкритими вони стануть лише після передачі справи до суду.

Нагадаємо, 29 жовтня 2015 року господиня готельно-оздоровчого комплексу «Хвиля» в Житомирі Євгенія Волинець напала на журналістів «Житомир.info» та знімальну групі каналу СК-1 під час зйомок сюжету про пожежу в будівлі. Правоохоронні органи розпочали кримінальне  провадження за ст. 171 (Перешкоджання журналістській діяльності) Кримінального кодексу України.

comments powered by Disqus