Організацію журналістів-фрілансерів в медіапрофспілці очолив данський медійник

Фото: з Facebook Йоханнеса Андерсена

Про це повідомляється на сайті НМПУ.

Таке рішення було одноголосно прийнято членами первинного осередку журналістів-фрілансерів 1 лютого під час проведення щорічних зборів.  

«Я працюю журналістом-фрілансером з 2002 року. За час перебування в Україні з 1999 року я мав нагоду співпрацювати з виданням Kyiv Post, виконувати моніторингову місію для “Дансько-Хельсінського комітету захисту прав людини”, співпрацювати з посольством Данії в Україні. Своїм завданням на почесній посаді голови осередку журналістів-фрілансерів вбачаю поширення досвіду незалежного журналіста, взаємодію з міжнародними організаціями та захист авторських прав журналістів», - сказав Йоханнес Андерсен.

Під час зборів члени осередку заслухали також звіт голови осередку журналістів-фрілансерів Юрія Луканова за 2015 рік, обговорили проблеми галузі і плани подальшого розвитку організації.

Разом із головою під час зборів було обрано новий склад комітету, до якого увійшли Юрій Луканов, Ірина Хевпа, Юка Гаврилова, Олександр Тарасов та обрано ревізійну комісію, членами якої стали Антон Черниш (голова), Олег Андрос та Андрій Михайлик.

Також з числа учасників зборів було обрано делегатів для участі у зборах Київської міської організації Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіапрофспілка України», які відбудуться 6  лютого за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 27 А, 2 поверх, прес-центр. Початок об 11.00.

Нагадаємо, данський журналіст і правозахисник Йоханнес Вамберг Андерсен був одним із журналістів, які постраждали у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року під час розгону Євромайдану в Києві. Бійці спецпідрозділу «Беркута» забороняли йому подальшу зйомку. За його словами, він перебував на Майдані Незалежності вже після розгону Євромайдану. Бійці  «Беркута» спочатку попросили його залишити проїжджу частину площі. Далі ж, коли він знімав, як беркутівці б`ють учасників Євромайдану та перехожих, дісталося і йому.

comments powered by Disqus