НСЖУ і НМПУ надають журналістам можливість отримати психологічну допомогу

НСЖУ і НМПУ надають журналістам можливість отримати психологічну допомогу

18:07,
27 Січня 2016
1821

НСЖУ і НМПУ надають журналістам можливість отримати психологічну допомогу

18:07,
27 Січня 2016
1821
НСЖУ і НМПУ надають журналістам можливість отримати психологічну допомогу
НСЖУ і НМПУ надають журналістам можливість отримати психологічну допомогу
Автори:
З 28 січня відновлять свою роботу групи проекту Психологічної допомоги для журналістів, які побували у кризових ситуаціях або спілкуються з тими, хто пережив психічну травму, стрес, полон, поранення, став жертвою маніпуляцій. Зустрічі відбуватимуться в рамках спільного проекту Національної спілки журналістів України (НСЖУ) та Незалежної медіапрофіспілки України (НМПУ).

Про це повідомила член комітету НМПУ Анна Андрієвська.

Всього планується 10 зустрічей, які відбуватимуться щочетверга з 18.30 до 20.00 в прес-центрі НСЖУ в Києві на вул. Хрещатик 27 А, 2 поверх. Остання зістріч відбудеться 31 березня.

Організатори прагнуть зібрати на кожну зустріч групу з 10-12 учасників, для яких тема буде актуальною.«Група дає можливість розповісти про свою проблему та почути думки колег, що допомагає підтримувати рівновагу та впевненість, зрозуміти цінність і потрібність своєї роботи. Працюючи разом в групі, ми знаходимо точні і правильні слова, щоб висловити своє ставлення та почуття до ситуації та подій, в яких доводиться працювати та жити останнім часом», - розповідає  керівник Психологічної допомоги для журналістів НМПУ Наталія Улько.

Графік роботи  та теми зустрічей:

 -28 січня – психологічне самопочуття журналістів, які виїхали із Криму;
 -4 лютого – психологічне самопочуття журналістів, які виїхали із Донецької та Луганської областей;
 -11 лютого – психологічне самопочуття журналістів, які потрапляли до полону;
 -18 лютого – психологічне самопочуття журналістів, які потрапляли у кризові ситуації під час роботи на Майдані;
 -25 лютого – психологічне самопочуття журналістів, які потрапляли у кризові ситуації під час роботи в зоні АТО (потрапляння під обстріли, в оточення, перевірки на блок-постах, тощо);
 -3 березня – психологічні особливості (складнощі) при підготовці матеріалів про переселенців;
 -10 березня – психологічні особливості (складнощі) при підготовці матеріалів із пораненими бійцями;
 -17 березня – психологічні особливості (складнощі) при підготовці матеріалів із членами сімей загиблих в АТО;
 -24 березня – психологічні особливості (складнощі) при підготовці матеріалів із волонтерами;
 -31 березня – психологічний вплив та загрози від фейкової інформації.

Організатори запрошують журналістів долучатися. Про намір прийти на зустріч групи психологічної допомоги потрібно повідомити завчасно за тел. 050-356-57-58 або електронною поштою sekretar@nmpu.org.ua.

За додатковою інформацією можна також звернутися до Наталі Улько (консультант в кризових ситуаціях, психоаналітик) за тел. 050-383-75-93.

Метою проекту «Підтримка Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ», що здійснюється у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є надання комплексного захисту та підтримки журналістам в умовах соціально-економічної кризи та «гібридної війни». Діяльність проекту спрямована на підвищення обізнаності журналістів у сфері безпеки, забезпечення журналістів захисним обладнанням, надання психологічної допомоги і підтримки, надання матеріальної допомоги у складних життєвих обставинах.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Фото: ostro.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду