ФСБ проводить обшук у Криму у колишнього редактора кримськотатарського телеканалу ATR Романа Спиридонова

Фото: ATR

Про це вона написала у своєму Facebook.

«Шоу триває. Сьогодні вранці гості прийшли до Романа Спиридонова – редактора QaraDeniz production. Без автоматів. Поводяться мирно, навіть дітей у садок відпустили», – написала Ліля Буджурова.

Дві години потому вона повідомила, що «співробітники ФСБ разом з Романом Спиридоновим пішли до будинку його батьків».

Пізніше дружина Романа Спиридонова Ірина повідомила «Крим.Реалії», що обшук тривав 2,5 години.

«У постанові про обшук було зазначено, що ведеться пошук наркотиків, зброї та екстремісткої літератури. Прийшли о сьомій ранку, в цивільному одязі, без зброї, були гранично ввічливі. Мені дозволили відвести дітей до школи та в дитсадок. Під час обшуку нічого не знайшли, склали протокол і поїхали проводити обшук у батьків чоловіка», – розповіла вона.

Дружина журналіста зазначила, що у батьків шукають те саме, що шукали в їхньому будинку. Під час обшуку присутній адвокат.

Офіційні коментарі та пояснення правоохоронних органів Криму за цим фактом відсутні.

Нагадаємо, слідчі ФСБ провели вранці 9 грудня другий обшук у будинку екс-гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR Ельзари Іслямової у Криму. Як повідомив адвокат  Джеміль Темишев, дії ФСБ відбуваються в рамках кримінальної справи відносно власника телеканалу ATR та ініціатора блокади Криму Ленура Іслямова. 

Слідчий відділ УФСБ Росії по Криму порушив кримінальну справу проти власника ATR Ленура Іслямова.2 листопада представники ФСБ РФ обшукала будинок бізнесмена Ленура Іслямова, який  став одним з ініціаторів блакади Криму, а також помешкання його родичів і офіси кількох його компаній. Крім того обшуки відбулися й у колишнього редактора телеканалу Лілі Буджурової та екс-гендиректора каналу Ельзари Іслямової.

Так званий «прем’єр-міністр» окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов назвав обшуки «справедливою» реакцією на заклики Ленура Іслямова блокувати постачання продуктів та електроенергії до Криму з материкової України.

Міністерство внутрішніх справ України відкрило два кримінальних провадження за порушення прав громадян у Криму – щодо незаконного проникнення в житло та щодо перешкоджання законній діяльності громадських організацій, які виступають проти окупації Криму.

Прокуратура АР Крим при Генпрокуратурі України почала досудове розслідування факту незаконного обшуку в будинку екс-гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR Ельзари Іслямової, проведеного співробітниками ФСБ РФ у Криму 9 грудня.

comments powered by Disqus