Юрій Стець призначив нового радника з питань інформаційної політики Криму

Міністерство інформаційної політики

Пані Джеппар працюватиме радником міністра на громадських засадах з 26 жовтня по 30 листопада. Рішення про її призначення міністр прийняв на підставі рекомендації Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. Наказ оприлюднено на сайті МІП.

Еміне Джеппар закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2011-2014 роках працювала ведучою та редактором низки програм на кримськотатарському телеканалі ATR, у 2014 році – відеоредактором і помічником головного редактора сайту «Крим. Реалії», з 2014 року співпрацює з «Радіо Свобода», є автором ідеї та продюсером програм з історії кримських татар «Тугра» та з кримськотатарської мови «Еліфбє».

Як зазначив Юрій Стець, ключовими завданнями радника будуть, як і раніше, забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму та поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі.

Нагадаємо, що донедавна радником міністра з питань інформаційної політики щодо Криму був Сергій Костинський, якого 14 вересня Президент України призначив членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

comments powered by Disqus