Вийшов новий документальний фільм про зв’язок Путіна і Трампа

dx35vtwkllhj9.cloudfront.net

Як пише The Guardian, режисером фільму є Джек Браян (Jack Bryan). Стрічка розповідає, зокрема, про втручання Росії у вибори США 2016 року. Тут детально подають біографію Володимира Путіна, а також історію бізнесу Дональда Трампа. Крім того, йдеться про роль Росії та Заходу у подіях в Україні.

Основа стрічки — інтерв’ю з експертами та політиками, серед яких: Гілларі Клінтон, керівник її штабу Джон Подеста, Джон Маккейн, колишній посол США в Росії Майкл Макфол, екс-посол в Україні Стівен Пайфер, Михайло Саакашвілі та інші.

Назва «Активні заходи» — це термін радянських та російських спецслужб. «Активними заходами»  називають відкриті або таємні специфічні операції розвідувальних органів або служб, що мають за мету здійснення впливу на політичне життя країн, їх зовнішньої політики, вирішення міжнародних проблем. Вони можуть вводити противника в оману, підривати і ослаблювати його позицій, зривати його задуми.

«Коли ми почали цей проект у березні 2017 року, було багато гарних звітів про зв’язки Трампа і Росії. Але ми відчували, що ніхто їх не зрозуміє, тому що ця історія потребує знання детального контексту,каже Брайан. — Якщо ви вважаєте, що ця операція розпочалася у 2015 році, все це виглядає дуже дивно. Але коли ви усвідомлюєте, що це кілька паралельних операцій, деякі з яких тривали десятиліттями, а потім були спрямовані на вибори до 2016 року, — це розкриє їхній сенс».

Головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва-Боровик, яка вже встигла подивитися фільм, каже, що у ньому подіям в Україні приділили чимало уваги. «Подивитися «Активні заходи» однозначно варто, хоча б для того, щоб розуміти погляд на українські події ззовні. І її позиції на «великій шахівниці», — написала вона у Facebook.

Раніше MediaSapiens повідомляв, що  автор Вотергейтського розслідування написав книжку про Трампа.

comments powered by Disqus