У Росії заблокували PornHub

TechCrunch

Про це пише Meduza.

Сайт був внесений в реєстр забороненої інформації 13 вересня. За словами користувачів соцмереж, частина провайдерів («Билайн», «МегаФон», Oyster Telecom) вже почали обмежувати доступ до сайтів. 

Рішення про блокування було ухвалене районним судом у Воронезькій області 24 травня. Суд керувався тим, що сайт порушує «заборону на розповсюдження інформації про обіг порнографічних матеріалів або предметів на вказаному сайті».

Одночасно до реєстру був внесений сайт YouPorn, що належить PornHub. У його випадку рішення про блокування 9 червня ухвалив Первореченський районний суд Владивостоку, посилаючись на «факт розміщення інформації порнографічного характеру».

Тимчасом PornHub запропонував Роскомнагляду  преміальний доступ до сайту в обмін на відмову від блокування ресурсу. 

Про це йдеться в офіційному акаунті PornHub в Twitter

Діюче законодавство РФ не забороняє споживання порнографії. Законом заборонене «незаконне виготовлення розповсюдження, рекламування порнографічних матеріалів та предметів». Окрім того, заборонена дитяча порнографія. 

У квітні 2015 районний суд Татарстану визнавнезаконним порно в інтернеті, однак багато популярних порносайтів у Росії продовжили працювати. 

Нагадуємо, що Міністерство зв'язку і масових комунікацій Росії (Мінкомзв’язку) розробило поправки до закону «Про зв'язок», за якими під контроль державі передаються основні елементи інфраструктури російської частини мережі.

comments powered by Disqus