У Нью-Йорку викрали ноутбук Секретної служби США

BBC

У Секретній службі підтвердили, що ноутбук зник у четвер. Там зазначили, що комп'ютер захищений багатьма рівнями шифрування, пише BBC.

За даними ABC News, на ньому також містилася інформація про хід кримінального розслідування проти колишньої кандидатки у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон щодо використання нею особистої пошти для робочої переписки на посаді Держсекретаря США.

Поліція намагається ідентифікувати викрадача ноутбука за відео із камер зовнішнього спостереження.

У Секретній службі заявили, що їхній агент «став жертвою злочинної дії, внаслідок якої ноутбук, виданий нашою службою, був викрадений».

У відомстві додали, що усі її комп'ютери «містять кілька рівнів безпеки, включно із повним кодуванням диску, і [на них] не дозволяється зберігати секретну інформацію».

За повідомленнями, ноутбук викрали разом із сумкою із автомобіля агента. Сумку пізніше знайшли, але комп'ютера у ній не було.

Розслідування триває.

Нагадуємо, що корпорації Apple, Amazon і Microsoft долучилися до Google у боротьбі проти наказу американської влади передавати ФБР іноземні електронні листи. Протистояння технологічних гігантів і влади щодо збереження приватних даних виходить на новий рівень.

comments powered by Disqus