У Києві відкрили першу з 50 зупинок з Wi-Fi та підзарядкою для телефонів

Київпастранс, Facebook

Про це пише Platforma.

Перша «розумна» зупинка встановлена на вул. Великій Васильківській, 4 у рамках ініціативи Smart City. Конструкція зупинки мобільна, не залежить від електромережі, та дозволяє економити час на монтаж. «Щоб наше місто ставало більш сучасним, комфортним і привабливим ми повинні запроваджувати сучасні технології. Ця зупинка гарна, прозора, відповідає всім вимогам сучасного міста. Тут є Wi-Fi, можна підзарядити телефон. Ввечері вона економить енергію. Якщо людей немає – світло на зупинці не таке яскраве, якщо в вечірній час підходить людина – світло стає яскравішим», – зазначив Віталій Кличко.

За словами мера, до кінця року «Київпастранс» має встановити близько 50 таких конструкції. Крім того, він буде пропонувати впроваджувати подібні сучасні технології іншим містам України.

Мер Києва також оглянув новий автобус МАЗ, який обладнано електронними валідаторами, що дозволяють підтверджувати сплату за проїзд як паперовими квитками, так і карткою киянина чи електронними проїзними квитками. Крім того, цей транспорт обладнаний спеціальним зовнішнім кріпленням для транспортування велосипедів.

Нагадуємо, що у лютому голова Печерської райдержадміністрації відкрив для жителів групу у Viber зі своїм номером телефону. Відтепер печеряни зможуть особисто звернутися до голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука через створену мобільну групу в популярному месенджері Viber.

comments powered by Disqus