Таблоїд The Daily Mail виправив згадку про «російський» Крим

В публікації йшлося про вибух бомби часів Другої світової війни в окупованому Севастополі. «Редакція “Daily Mail” відреагувала на наш офіційний коментар і лист посла України Наталії Галібаренко редактору досить скупо, зокрема, зазначивши, що інформацію «взяли до відома», – цитує Крим.Реалії заяву посольства України у Великій Британії. Тим не менше, сьогодні редакція внесла в матеріал зміни.

Як писав MediaSapiens, посольства України у Великій Британії надіслало до редакції The Daily Mail звернення, в якому нагадало, що Крим є українською територією, яка була незаконно анексована Російською Федерацією.

Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим, організувавши «референдум» з його самовизначення. Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% висловилися за приєднання Криму до Росії. 18 березня в Кремлі був підписаний так званий «договір» про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели низку економічних санкцій проти РФ.

comments powered by Disqus