СБУ викрила мережу проросійських інтернет-агітаторів з 7 областей України

УНН

Як повідомляє прес-центр установи, учасники мереж за вказівкою своїх російських кураторів через соціальні мережі «Facebook», «ВКонтакте» та «Twitter» поширювали в регіональних і загальнодержавних сегментах мережі Інтернет деструктивні матеріали, спрямовані на штучне загострення суспільно-політичної ситуації напередодні та під час проведення президентських виборів у країні.

«Лише за перший квартал 2019 року оперативні працівники СБУ задокументували сімнадцять фактів втручання російських спецслужб у виборчі процеси в країні через проплачене поширення фейкової інформації для маніпуляції суспільною свідомістю користувачів соціальних мереж. Зокрема, 26 березня у Запоріжжі співробітники СБ України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили чергового антиукраїнського Інтернет-агітатора, який діяв на користь країни-агресора», — звітує СБУ.

Правоохоронці встановили, що для протиправної діяльності кураторами з Росії використовувались понад 50 груп у соціальних мережах з аудиторією понад півтора мільйона користувачів.

Наразі продовжується проведення контррозвідувальних заходів та вирішується питання щодо притягнення причетних осіб до кримінальної відповідальності. 

Нагадаємо, нещодавнє фото втечі Порошенка від натовпу виявилося фейком. Його вже встигли розповсюдити російські ЗМІ.

comments powered by Disqus