Роскомнагляд відзвітував про зняття блокування з 3,7 мільйона адрес Google

CBC/AP

Згідно з повідомленням на сайті, до них входило 3,7 мільйона IP-адрес. При цьому Роскомнагляд наголошує, що IP-адреси Telegram, які знаходяться в цих підмережах, блокуються.

Telegram-канал RKNShowtime, який відстежує оновлення російського реєстру заборонених сайтів, відзначає, що кількість заблокованих IP-адрес знизилася з 14,63 мільйона до 10,89 мільйона.

Раніше через спроби Роскомнагляду заблокувати Telegram в «чорний список» у різний час потрапили адреси «Яндекса», «ВКонтакте» і «Одноклассников», а також Amazon та Google.

Як писав MediaSapiens, Роскомнагляд намагається заблокувати роботу месенджера Telegram. Відповідне рішення московський суд ухвалив 16 квітня. При спробах заблокувати месенджер Роскомнагляд заблокував велику кількість адрес, зокрема через це постраждали IP-адреси Google, Amazon, Microsoft та інших великих хостинг-провайдерів.

22 квітня Telegram закликав росіян влаштувати акцію проти блокування месенджера. На знак «підтримки вільного інтернету» пропонувалося запустити з вікна паперовий літачок. А 30 квітня в в Москві був організований мітинг та хода на підтримку месенджера Telegram.

Також через заборону Telegram інтернет-користувачі тролили Роскомнагляд в сервісі Google Maps.

comments powered by Disqus