Російська «фабрика тролів» потрапила до санкційного списку США

The Daily Beast

Як йдеться на сайті міністерства, до санкційного списку потрапили ще 14 осіб та «Агентство інтернет-досліджень», відоме також як «фабрика тролів».

Раніше «фабрика тролів» разом з телеканалом RT згадувалася у відкритій частині доповіді спецслужб США про втручання Росії у вибори американського президента. Сама доповідь булаопублікована на початку січня 2017 року.

Також в минулому році один з колишніх працівників «фабрики тролів» розповів про те, як влаштована робота всередині організації. За його підрахунками, з «фабрики» в мережу щодня публікувалося більше 5 тисяч коментарів і постів, але при цьому сам колишній троль не вірить у те, що ця діяльність завдає великої шкоди.

Російське видання РБК оприлюднило розслідування, згідно з яким під час виборів президента США у 2016 році й опісля них на «фабриці» працював окремий «американський відділ». За даними видання, в цій кампанії Росії в соцмережах взяли участь 118 спільнот і акаунтів в Facebook, Instagram і Twitter. Всі вони були заблоковані в серпні – вересні 2017 року соцмережами в рамках розслідування щодо вірогідного російського втручання у вибори президента США.

comments powered by Disqus