Росія заборонила Charlie Hebdo. Поки що - в Twitter

tv.ren.cdnvideo.ru

Про це повідомляється на сайті прокуратури Чеченської республіки. 

«У ході проведеного моніторингу соціальній мережі «Твіттер» виявлена сторінка під назвою «Charlie Hebdo», на якій розміщені зображення, що переслідують мету образити релігійні почуття віруючих, висловлюючи неповажне ставлення до образів пророків, а також карикатури, що висміюють катастрофу російського літака А321 в Єгипті. Поширення таких матеріалів може служити передумовою до розпалювання міжнаціональної, релігійної ненависті і ворожнечі, що заборонено федеральним законодавством», - йдеться у повідомленні.

Рішення суду було направлено до управління Роскомнадзора у Чечні для включення сторінки журналу в соцмережі в Єдиний реєстр заборонених сайтів, після чого інтернет-провайдери повинні обмежити до неї доступ. 

Нагадаємо, публікації Charlie Hebdo у Росії неодноразово піддавали критиці. Востаннє невдоволення було пов'язане з карикатурами на катастрофу російського пасажирського лайнера А321, яка сталася 31 жовтня в Єгипті.

Раніше депутат Держдуми від КПРФ Вадим Соловйов підготував звернення до МЗС РФ з проханням включити співробітників журналу Charlie Hebdo, що розмістили карикатури на тему катастрофи А312, в санкційні списки РФ.

comments powered by Disqus