Прокуратура США почала розслідування угод, які укладала Facebook — NYT

Главком

Про це повідомляє видання The New York Times із посиланням на власні джерела.

Нью-Йоркське журі присяжних вирішило направити запити про надання документів як мінімум двом відомим виробникам смартфонів та інших пристроїв, які співпрацювали з Facebook Inc.

Таку інформацію газеті на умовах анонімності надали двоє співрозмовників, ознайомлені із запитами.

Назви компаній у статті не уточнюються. Втім, автори наголошують, що ці компанії отримали доступ до даних сотень мільйонів користувачів Facebook, уклавши договір з соцмережею.

Крім вищезгаданих неназваних компаній з Facebook Inc укладали угоди ще близько 150 компаній. Серед них Amazon, Apple, Microsoft і Sony. Умови договору дозволяють цим компаніям бачити друзів користувачів, контактну інформацію та інші дані, іноді без потреби питати на це дозвіл у користувача. Видання зазначає, що Facebook припинила співпрацювати з багатьма з них упродовж двох останніх років.

Представник Facebook заявив, що компанія співпрацює зі слідчими і планує робити це й надалі.

«Ми надали публічні свідчення, відповіли на запитання і пообіцяли, що продовжуватимемо робити це», — зазначає представник компанії у коментарі The New York Times.

Нагадаємо, на початку березня засновник та генеральний директор компанії Facebook Марк Цукерберг оголосив про звернення офіційної політики соціальної мережі в бік захисту конфіденційності даних своїх користувачів.

comments powered by Disqus