Південна Корея припинила транслювати пропаганду по радіо на кордоні з КНДР

alphatv.gr

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на заяву міністерства оборони Південної Кореї.

Це сталося за кілька днів до зустрічі очільників двох держав, яка відбудеться 27 квітня в селищі Панмунджом, розташованому між двома Кореями.

Міністерства оборони Південної Кореї повідомило, що це рішення ухвалене для «зниження військової напруженості між Півднем і Північчю», а також створення відповідної «атмосфери для мирних переговорів».

Це перший подібний крок від Сеула за два роки.

«Радіо Свобода» зазначає, що контент радіо, про яке йде мова, транслює переважно новини, поп-музику й критикує північнокорейський режим.

КНДР знизила масштаби відповідної пропаганди в лютому на тлі домовленостей про участь північнокорейських спортсменів в Олімпійських іграх у південнокорейському Пхенчхані.

Західні ЗМІ припускають, що під час зустрічі президента Південної Кореї Мун Чже Іна і лідера КНДР Кім Чен Ина може бути досягнута домовленість про формальне припинення війни між Північчю і Півднем.

КНДР заявила, що призупиняє ядерні та ракетні випробування і відмовляється від свого ядерного полігону напередодні запланованих зустрічей на найвищому рівні з Південною Кореєю і США. Це оголошення привітали лідери всього світу.

Нагадаємо, торік Південнокорейський депутат Рі Чхоль Хі (Rhee Cheol-hee) повідомив про викрадення хакерами з КНДР великої кількості засекречених військових документів країни.

comments powered by Disqus