Охорона Кім Чен Ина не дозволила журналістам знімати його в Сінгапурі

The Guardian / Tyrone Siu / Reuters

Як повідомляє The Guardian, Кім Чен Ин зупинився у п’ятизірковому готелі St Regis. Його охорона заборонила відвідувачам та гостям готелю виходити чи заходити до будівлі за кілька годин до його прибуття. Знімати Кім Чен Ина було дозволено лише двом північнокорейським журналістам, а усіх інших не пустили за периметр охорони.

Коли в готелі хтось із відвідувачів зфотографував Кім Чен Ина на смартфон, охорона та адміністрація готелю змусили видалити фото. В коментарі для Reuters один з північнокорейських чиновників, який не представився, назвав цей вчинок зухвалим.

В минулому місяці КНДР дозволила журналістам бути присутніми на демонтажі ядерного полігону Пунгері, однак склала для цього спеціальний список. В останній момент КНДР викреслила зі списку репортерів з Південної Кореї.

Також 7 червня двох співробітників Korean Broadcasting System News заарештували за вторгнення в будинок посла Північної Кореї в Сінгапурі. Згідно сінгапурського законодавства, за це правопоршення медійникам загрожує позбавлення волі на термін до трьох місяців або штраф у розмірі 1500 доларів США.

comments powered by Disqus