Лавров назвав оператора Reuters «дебілом» на зустрічі в рамках ОБСЄ

Screen Shot, Youtube

Про це пише «Європейська правда».

Інцидент відбувся перед двосторонніми переговорами Лаврова та його німецького колеги Франка-Вальтера Штайнмаєра 9 грудня.

Після протокольної частини дипломати зазвичай дякують пресі, сигналізуючи про закінчення зйомки, але один з операторів затримався кілька секунд, щоби відзняти, як міністри проходять повз камери.

Це чомусь обурило шефа російської дипломатії і він особисто підійшов до представників ЗМІ та звернувся до них англійською: «Чого ви хочете? Можете забиратися геть!» («What do you want? You can get out!»)

Після цього Лавров перейшов на російську і, поглянувши на представників ЗМІ, додав: «Дебіли».

Цей інцидент був відзнятий на камери та вже збурив німецькі ЗМІ, що висвітлюють перебіг саміту.

Нагадаємо, глава МЗС РФ вже не вперше відзначається недипломатичними висловлюваннями на публіці.

Так, минулого року під час прес-конференції з міністром закордонних справ Саудівської Аравії Аделем аль-Джубейром Лавров назвав своїх суадівських партнерів по переговорах «дебілами» і додав нецензурні висловлювання.

Раніше MediaSapiens писав про те, що Лавров під час інтерв'ю для CNN назвав учасників передвиборчої гонки в США грубим словом «pussies». В англійській мові слово «pussy» використовується як евфемізм для позначення жіночих статевих органів, проміжності.  Так, американський лінгвіст Джек Грів відносить це слово до категорії нецензурної лайки. 
comments powered by Disqus