Користувачі твіттера, яких забанив Дональд Трамп, збираються подати до суду

The Daily Beast

Адвокати позивачів зауважують, що такі дії президента є незаконними й порушують свободу слова, пише The New York Times. Вони мають намір домогтися зняття блокування, інакше обіцяють розпочати масштабний судовий позов.

Юристи звертають увагу на те, що президент Трамп використовує свій Twitter для публікації заяв, що стосуються державної  політики. Таким чином, його можна розглядати не як приватний профіль користувача, а як «публічний форум». Блокування користувачів президентом суперечить Першій поправці Конституції США, згідно з якою влада не може обмежувати право на свободу слова для американських громадян.

Лист надійшов з копією на адвоката Білого дому, прес-секретаря та керівника соціальних медіа Білого дому.

Нещодавно Twitter Дональда Трампа опинився в центрі уваги через пост із незрозумілим словом «covfefe».  В ніч з 30 на 31 травня президент США Дональд Трамп опублікував твіт, який закінчив невідомим словом «covfefe». «Незважаючи на постійний негатив преси covfefe», - йдеться у дописі. В інтернеті з’явилося чимало здогадів про те, що ж мав на увазі президент та мемів з цим словом. В мережі також почали продавати футболки з надписом «covfefe», було реєстровано домен з такою адресою і навіть видано автомобільні номери з цим словом.

comments powered by Disqus