Google та Facebook можуть обкласти податками у Новій Зеландії

Укрінформ

Про це повідомляє агентство Reuters.

Прем'єр-міністр Жасінда Ардерн (Jacinda Ardern) доповіла, що кабінет міністрів погодився представити законодавчу ініціативу для обговорення оновлення податкової систему країни з метою внесення фінансового вкладу зі сторони інтернаціональних компаній. .

У заяві уряду йдеться, що такі цифрові гіганти як соціальні мережі, торговельні платформи і т.д., отримують значний дохід від споживачів Нової Зеландії, але не виплачують прибутковий податок.

Вартість транскордонних цифрових послуг в Новій Зеландії оцінюється приблизно у 2,7 млрд новозеландських доларів (1,86 млрд доларів США).

За словами міністра фінансів Гранта Робертсона (Grant Robertson), очікувані надходження від податків оцінюються від 30 до 80 млн новозеландських доларів.

Податки на цифрові послуги (DST) зазвичай стягуються за єдиною ставкою від двох до трьох відсотків від валового доходу, що отримує багатонаціональною компанією в цій країні.

Нагадаємо, 15 березня у новозеландському місті Крайстчерч зловмисники влаштували масовий розстріл у двох місцевих мечетях. Відео нападу на одну з них транслювалося у Facebook. Після видалення трансляції кадри розстрілу відвідувачів мечеті намагалися повторно завантажити 1,5 мільйона разів протягом 24 годин після нападу.

 

comments powered by Disqus