Facebook видалила політичну рекламу кандидатки в президенти США, а потім повернула її

Getty Images

Реклама Уоррен закликала «розколоти» Facebook та інші технологічні гіганти, такі як Google та Amazon, повідомляє BBC.

Компанія Facebook пояснила видалення оголошень порушенням політики соціальної мережі. Так, пані Уоррен нібито зловживає використанням корпоративних символів Facebook у своїй рекламній кампанії.

«Ми видалили оголошення, оскільки вони порушили нашу політику щодо використання нашого корпоративного логотипу — сказав представник Facebook у коментарі виданню Politico. — В інтересах здорової дискусії ми відновлюємо оголошення».

Уоррен відома своїм прагнення демонополізувати вплив Facebook, Amazon і Google на технічний ринок США.

«Три компанії мають величезну владу над нашою економікою та нашою демократією. Це Facebook, Amazon і Google. Ми всі їх використовуємо. Але, отримавши владу, вони знищили конкуренцію, використали нашу приватну інформацію для отримання прибутку, і на свою користь», — заявила пані Уоррен минулого тижня.

Видалення і подальше відновлення своїх політичних оголошень Уоррен назвала у своєму Twitter доказом того, що Facebook зловживає своєю владою.«Цікавитесь, чому я думаю, що FB має занадто багато влади? Давайте почнемо з їхньої здатності придушити дебати щодо того, чи має FB занадто багато влади. Дякую, що відновили мої публікації. Але я хочу, щоб на ринку соціальних медіа не було жодного цензора». — написала сенаторка. 

Нагадаємо, нещодавно Євросоюз звинуватив Facebook, Twitter і Google у недотриманні умов боротьби з дезінформацією

comments powered by Disqus