Facebook посилює фільтрацію неправдивої інформації перед виборами у США

theverge

На виборах американці обиратимуть 435 членів Палати представників та 33 сенаторів. Як пише The Verge, Facebook вводить нові комплексні правила щодо адміністрування контенту.

Напередодні президентських виборів 2016 року соціальна мережа блокувала пости з неправдивою інформацією щодо часу і місць голосування. Але зараз ІТ-гігант також фільтруватиме інформацію про фальшивих методів голосування. Приміром, текстові повідомлення з пропозицією проголосувати чи пости з неправдивою інформацією про підрахунок голосів.

Крім того, прибиратиметься фейкова інформація щодо стану відділень для голосувань. Компанія представила новий інструмент, який спрощує  користувачам можливість сигналізувати про такого роду маніпуляції.  

Соціальна мережа також почала активніше видаляти несправжні акаунти. Лише за попередній тиждень Facebook видалив 559 сторінок і 251 аккаунт, що поширювали неправдиву інформацію та мали нетипову поведінку. Наприклад, акаунти мали подібні імена і переважно публікували посилання з метою привести трафік на їхній сайт.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав про новий витік даних у Facebook. Також публікували пояснення Лабораторії цифрової безпеки щодо цієї ситуації.

comments powered by Disqus