Facebook і YouTube видалятимуть контент з ім'ям розвідника, який поскаржився на розмову Трампа з Зеленським

The Verge

У соцмережах Facebook і YouTube прийняли рішення видаляти контент, який розкриває ім'я анонімного інформатора, який подав скаргу на розмову президента США Дональда Трампа з Володимиром Зеленським.

Про це пише видання The Verge.

У Facebook пояснили, що публікація контенту з ім'ям «інформатора» порушує правила, спрямовані на протидію «координованим атакам» на платформі.

Після такого рішення Facebook, відеохостинг YouTube також підтвердив, що буде видаляти контент, у якому згадується ім'я ймовірного «інформатора» у заголовку, у описі або у самому відео.

В той же час представник Twitter у коментарі виданню заявив, що твіти з ім'ям «інформатора» не порушують правил сервісу.

Нагадаємо, 25 вересня Білий дім опублікував стенограму розмови між президентами України і США, що спричинило гучні обговорення іцієї розмови та призвело до початку процедури імпічменту Трампа через його можливий тиск з метою вплинути на результати виборів 2020 року.

26 вересня Спецкомітет з розвідки палати представників США оприлюднив текст скарги анонімного співробітника розвідки, який заявив про тиск на Зеленського з боку Дональда Трампа. Скарга заснована на даних від американських чиновників, які поділилися ними з розвідником.

6 листопада американське ультраправе видання Breitbart назвало ім'я передбачуваного «інформатора». За його даними, це Ерік Чамарелла. Там писали, що він нібито працює аналітиком в Центральному розвідувальному управлінні США.

Нагадаємо, раніше ми писали, що західні ЗМІ пишуть про скандал з розмовою Зеленського і Трампа.

Фото: NY Post Illustration

comments powered by Disqus