Європарламент закликає більше фінансувати спротив російській дезінформації

Укрінформ

12 березня на пленарній сесії Європарламенту в Страсбурзі була прийнята резолюція, в якій зазначається, що Росія більше не є стратегічним партнером Євросоюзу, а підписана в 1994 році Угода про партнерство і співробітництво (УПС) потребує перегляду. В резолюції згадується і питання спротиву дезінформації з боку Російської Федерації.

Про це повідомляється у прес-релізі на офіційному сайті Європейського парламенту.

«Євродепутати засуджують російські кампанії з дезінформації та кібератаки, спрямовані на підвищення напруженості в ЄС та його країнах-членах. Вони глибоко стурбовані тим, що відповіді ЄС на пропаганду і дезінформацію недостатньо і її зміцнити перед майбутніми виборами в Європі у травні 2019 року. У зв'язку з цим необхідно наголосити на значному збільшенні фінансування та залученні кадрів до Оперативної робочої групи зі стратегічних комунікацій», — стверджують в Європарламенті.

Оперативна робоча група зі стратегічних комунікацій — експертна група, створена Європейською службою зовнішньополітичної діяльності (ЄСЗД) у квітні 2015 року на підставі рішення про необхідність протистояти постійним дезінформаційним кампаніям з боку Росії. Служба покликана надавати підтримку делегаціям Європейського союзу в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні та Росії.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що США блокували російську «фабрику тролів» під час виборів до Конгресу. 

comments powered by Disqus