Дубілет хоче скоротити кількість документів про обробку персональних даних

Міністр Кабінету міністрів України та колишній співзасновник monobank Дмитро Дубілет хоче зменшити кількість паперових заяв про згоду на обробку персональних даних. Про це посадовець написав на своїй фейсбук-сторінці.

«Є один документ, який мене просто бісить — Згода на обробка персональних даних. Громадяни змушені заповнювати його при найменшому чханні. Ви не подумайте, я шаную GDPR і Закон про захист персональних даних. Але яку заяву ви б не заповнювали, висока ймовірність, що вас попросять навздогін до неї заповнити і цей документ», — написав він.

Facebook.com/Дмитро Дубілет

Також він здивувався логіці заповнення таких документів. «Здавалося б, якщо ви заповнюєте якийсь папірець, ви тим самим маєте на увазі, що ваші дані будуть "оброблені", вірно?», — задався питанням міністр.

«Ну, або добре, якщо так вже й важливо брати згоду, то можна дописати його в кінці документа, а не підсовувати окремим листом? Хочу від цієї заяви, де можна, позбутися», — додав він.

У зв'язку з цим пан Дубілет запросив людей поділитися інформацією про те, в яких ситуаціях держава змушувала їх заповнювати цей документ. Розповісти це він запропонував у коментарях до свого допису.

Колишній співзасновник monobank запропонував додавати пункт угоди в кінці документа, якщо це «має принципове значення».

Нагадаємо, «Детектор Медіа» раніше писав, що восени у Запоріжжі за підтримки Офісу президента презентують бренд цифрової держави.

Також ми записали головні тези виступу Михайла Федорова про те, як команда Зеленського збирається створити «державу в смартфоні».

comments powered by Disqus