Дональд Трамп під час прес-конференці знову накинувся на медіа з критикою

The Indian Express / Reuters

«Преса вийшла з-під контролю, рівень брехні вийшов з-під контролю», - цитує президента The Guardian.  «Преса стала настільки нечесною, що якщо ми не будемо говоримо про це, ми зробимо величезну ведмежу послугу американському народу. Жахливу послугу», - також зазначив він.

«Я вмикаю телевізор, відкриваю газету, і бачу новини про хаос. Хаос. Хоча насправді усе навпаки. Ця адміністрація працює як гарно налагоджена машина, не зважаючи на те, що я не можу затвердити кабінет міністрів», - сказав Трамп.

Прес-конференція Дональда Трампа була анонсована як оголошення про призначення нового члена адміністрації. «Але вона перетворилась на один з найбільш переконливих політичних спектаклів, під час якого президент США напав на своїх критиків і захищав свою позицію», - пише видання.  Прес-конференція тривала більше години.  Під час своєї промови президент також заперечив зв’язки з Росією та став на захист свого екс-радника з національної безпеки Майкла Флінна. 

Нагадаємо, газета The New York Times опублікувала повний список людей, яких Дональд Трамп образив у Twitter.  В списку є і сама газета New York Times, яку республіканський кандидат у президенти назвав «дуже огидною», «занепадаючою», «газетою, яка пише лише неправдиве лайно». Серед інших медіа, яких Дональд Трамп образив у Twitter - Politico, Wall Street Journal, USA Today, Vanity Fair, The Washington Post, The Weekly Standard.

Також агентство AFP писало про те, що завдяки новообраному президенту американці знову стали цінувати незалежну пресу. Випади Дональда Трампа на адресу мас-медіа призвели до того, що вперше за останні роки у традиційних американських ЗМІ зросла кількість читачів.

comments powered by Disqus