Депутати у Черкасах виключили з регламенту міськради обмеження прав ЗМІ

Фото: "Вікіпедія"

Про це повідомляє інформагентство УНН.

Із попередньої редакції регламенту виключили пункт про обмеження прав журналістів та громадськості. Як відомо, проти таких обмежень раніше виступив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.  «За» зміни депутати проголосували одностайно, повідомляє УНН. Пропозицію виключити із регламенту пункт про обмеження прав журналістів та громадськості підтримали 37 міських обранців.

Нагадаємо, до нового регламенту Черкаської міської ради депутати включили норму про обмеження кількості журналістів від одного ЗМІ, які можуть бути присутніми на сесії міськради. Депутати від фракції ВО «Черкащани» запропонували поправку до регламенту засідань міськради, яка передбачає, що  журналісти зможуть відвідувати сесії Черкаської міської ради за таких умов: не більше двох представників від одного засобу масової інформації та за обов’язкової наявності редакційного посвідчення. 

Згодом міський голова Черкас Анатолій Бондаренко своїм рішенням зупинив дію рішення Черкаської міської ради «Про регламент роботи Черкаської міської ради». Він пояснив свою позицію тим, що пункт про лімітовану кількість журналістів від одного видання, присутніх на сесії міської ради, порушує законодавство України і перешкоджає професійній діяльності журналістів.

comments powered by Disqus