В інтернеті з’явилася петиція про надання Сноудену політичного притулку у Франції

00:00,
3 Червня 2014
1413

В інтернеті з’явилася петиція про надання Сноудену політичного притулку у Франції

00:00,
3 Червня 2014
1413
В інтернеті з’явилася петиція про надання Сноудену політичного притулку у Франції
Французький журнал L'Express опублікував в інтернеті петицію із закликом до президента країни Франсуа Олланда надати політичний притулок колишньому співробітнику американських спецслужб Едварду Сноудену.

«Ми, інтелектуали, філософи, вчені, публіцисти, журналісти, і, перш за все, небайдужі громадяни просимо президента Франції Франсуа Олланда, прем’єра Мануеля Вальса та міністра закордонних справ Лорана Фабіуса не зволікати і прийняти Сноудена як політичного біженця»,  - пишуть автори документу.

Вони зазначають, що Франція є країною прав людини і свободи преси, тож має обов’язок перед Едвардом Сноуденом. «Конституція нашої країни передбачає, що “кожен переслідуваний за свої дії в боротьбі за свободу має право на притулок на території Республіки”» , - йдеться в тексті петиції , що розміщена на сайті change.org.

Станом на 12 годину 3 червня її підписало понад 3 тисяч осіб. Серед них екс-прем'єр-міністр Франції Мішель Рокар, філософ і соціолог Едгар Морен та інші відомі у Франції люди.

Термін надання Росією притулку Едварду Сноудену закінчується у серпні. Днями він заявив, що звернувся за наданням політичного притулку до кількох країн,у тому числі до Бразилії.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
change.org/fr
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду