Міністр культури: Ми не виграємо війну ботофермами

Міністр культури: Ми не виграємо війну ботофермами

13:28,
27 Вересня 2019
2558

Міністр культури: Ми не виграємо війну ботофермами

13:28,
27 Вересня 2019
2558
Міністр культури: Ми не виграємо війну ботофермами
Міністр культури: Ми не виграємо війну ботофермами
Автори:
Міністр культури Володимир Бородянський в інтерв’ю «ВВС News Україна» розповів, що позитивно ставиться до заборони російських соціальних мереж та не підтримує створення українських ботоферм.

У розмові з «ВВС News Україна» Володимир Бородянський зазначив, що, на його думку, російські соціальні мережі мають бути заблоковані в Україні, тому що це елемент впливу Росії.

«Але, крім заборони, повинна бути пропозиція. І соцмережа — це ж не просто назва, це простір, де люди спілкуються, де існують наративи, російські наративи і т. ін… Там повинні бути українські наративи. І це те, чим, в тому числі, повинна опікуватися держава», — зауважив він.

Водночас пан міністр не вважає доцільним створення українських ботоферм.

«Ми не виграємо війну ботофермами. Ми виграємо війну, якщо будемо відрізнятися від людей, які заводять ботоферми», — сказав він.

Раніше «Детектор медіа» спілкувався з журналістом «Слідство.інфо» Василем Бідуном, який під прикриттям більше місяця працював у ботофермі піар-агентства Pragmatico. Вона писала тисячі коментарів в інтересах українських політиків та деяких ЗМІ.

Це піар-агентство, зокрема, просувало контент сайтів холдингу «Знай медіа», які поширювали клікбейтні повідомлення та дезінформацію: Znaj.ua, Politeka, Hyzer. 16 вересня компанія Facebook видалила їхні сторінки зі своєї платформи. Загалом соцмережа цього дня видалила 168 акаунтів, 149 сторінок та 79 груп, розкруткою яких займалася Pragmatico. За підрахунками Facebook, піар-агентство витратило на їх просування близько 1,6 млн доларів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду