Навесні Росія запустить телеканал про війну

Навесні Росія запустить телеканал про війну

17:19,
30 Січня 2019
1428

Навесні Росія запустить телеканал про війну

17:19,
30 Січня 2019
1428
Навесні Росія запустить телеканал про війну
Навесні Росія запустить телеканал про війну
Автори:
Новий пропагандистський телеканал створюють до 75-ї річниці перемоги Радянського Союзу над Німеччиною в Другій світовій війні, яку в Росії називають "Великою Вітчизняною".

Канал під назвою «Победа» запускає «Первый канал. Всемирная сеть» (ПКВС) — дочірнє підприємство АТ «Первый канал». Контрольний пакет акцій цієї компанії контролює російська держава.

Державному російському інформаційному агентству ТАСС у прес-службі ПКВС розказали, що новий телеканал показуватиме кадри, розслідування і спогади про Другу світову війну. Також планується «реконструкція реальних подій».

Крім того, такий телеканал покликаний підтримати пропагандистську акцію «Безсмертний полк». Це дійство, зокрема, фінансується президентом РФ, а у 2016 році в ній брав участь і сам Володимир Путін. Російська служба «Радіо Свобода» писала про примусове залучення до цих акцій школярів.

Генеральний директор ПКВС Олексій Єфімов вважає, що у сучасному російському суспільстві пам'ять про Другу світову війну і святкування Дня Перемоги «залишаються найважливішим об'єднуючим  фактором для людей, що забезпечує причетність до нації».  

«Первый канал. Всемирная сеть» формує і поширює міжнародні версії «Первого канала» для глядачів в СНД, Європі, Азії і США. Також ПКВС веде мовлення в Росії під брендом «Цифровое телесемейство» — це мережа з восьми телеканалів.  

Нагадаємо, нещодавно журналістське розслідування видання «Проект» виявило, що керівництво російських телеканалів має щотижневі летючки із першим заступником адміністрації президента РФ Олексієм Громовим. Він безпосередньо може впливати на контент мовників.

dw.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду