Трамп визначив «лауреатів» своєї «Премії фейкових новин»

Трамп визначив «лауреатів» своєї «Премії фейкових новин»

09:41,
18 Січня 2018
1630

Трамп визначив «лауреатів» своєї «Премії фейкових новин»

09:41,
18 Січня 2018
1630
Трамп визначив «лауреатів» своєї «Премії фейкових новин»
Трамп визначив «лауреатів» своєї «Премії фейкових новин»
Автори:
Президент США Дональд Трамп оприлюднив список «переможців» ініційованої ним «премії фейкових новин» (Fake New Awards), до якого потрапили Тhe New York Times, ABC News, CNN та інші медіа.

Список з 10 публікацій ЗМІ опубліковано на сайті Республіканської партії США.

«2017-й виявився роком неослабної упередженості, необ'єктивного висвітлення в ЗМІ і навіть відверто фейкових новин. Дослідження показали, що понад 90 відсотків матеріалів у ЗМІ про президента Трампа були негативними», — йдеться в повідомленні на сайті партії.

«Перше місце» командра президента присудила колумністу газети The New York Times, лауреату Нобелівської премії з економіки Полу Кругману, який після обрання Дональда Трампа президентом пронозував, що «ринки ніколи не відновляться».

На другому місці — телекомпанія ABC News з матеріалом журналіста Браяна Росса щодо зв'язків Трампа з Росією.

Третю позицію посів матеріалу каналу CNN, який повідомив, що американський президент і його син Дональд Трамп-молодший під час передвиборної кампанії мали доступ до документів Національного комітету Демократичної партії, викрадених WikiLeaks.

На наступні позиції у переліку також потрапили матеріали журналістів видань Time та The Washington Post. У першому йшлося про те, що Трамп нібито розпорядився прибрати з Овального кабінету в Білому домі бюст Мартіна Лютера Кінга. А в другому, що він виступав перед порожнім стадіоном тощо. На сайті партії стверджується, що автор The Washington Post сфотографував стадіон за кілька годин до початку виступу глави США.

Загалом телеканал CNN, який пан Трамп регулярно звинувачує в поширенні фейкових новин, згадується в списку чотири рази, а Тhe New York Times — двічі.

На 11-му місці списку команда Трампа розмістила не матеріал ЗМІ, а саме поняття його змови в Росією, яку названо «найбільшим фейком».

Нагадаємо, після того як Дональд Трамп пообіцяв скласти список «лауреатів» своєї «Премії фейкових новин», міжнародна організація «Комітет захисту журналістів» (CPJ) створила антипремію «Гнобителі преси» (Press Oppressors awards). Головним її «переможцем» став президент США Дональд Трамп, але окрім нього організація «відзначила» ще трьох світових лідерів.

 
gop.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду