У Росії заблокували PornHub

У Росії заблокували PornHub

09:38,
15 Вересня 2016
8120

У Росії заблокували PornHub

09:38,
15 Вересня 2016
8120
У Росії заблокували PornHub
У Росії заблокували PornHub
Автори:
Роскомнагляд заблокував на території РФ доступ до PornHub, одного з найбільших порносайтів.

Про це пише Meduza.

Сайт був внесений в реєстр забороненої інформації 13 вересня. За словами користувачів соцмереж, частина провайдерів («Билайн», «МегаФон», Oyster Telecom) вже почали обмежувати доступ до сайтів. 

Рішення про блокування було ухвалене районним судом у Воронезькій області 24 травня. Суд керувався тим, що сайт порушує «заборону на розповсюдження інформації про обіг порнографічних матеріалів або предметів на вказаному сайті».

Одночасно до реєстру був внесений сайт YouPorn, що належить PornHub. У його випадку рішення про блокування 9 червня ухвалив Первореченський районний суд Владивостоку, посилаючись на «факт розміщення інформації порнографічного характеру».

Тимчасом PornHub запропонував Роскомнагляду  преміальний доступ до сайту в обмін на відмову від блокування ресурсу. 

Про це йдеться в офіційному акаунті PornHub в Twitter

Діюче законодавство РФ не забороняє споживання порнографії. Законом заборонене «незаконне виготовлення розповсюдження, рекламування порнографічних матеріалів та предметів». Окрім того, заборонена дитяча порнографія. 

У квітні 2015 районний суд Татарстану визнавнезаконним порно в інтернеті, однак багато популярних порносайтів у Росії продовжили працювати. 

Нагадуємо, що Міністерство зв'язку і масових комунікацій Росії (Мінкомзв’язку) розробило поправки до закону «Про зв'язок», за якими під контроль державі передаються основні елементи інфраструктури російської частини мережі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
TechCrunch
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду