Порошенко заявляє, що Росія почала інформаційну війну проти Німеччини

Порошенко заявляє, що Росія почала інформаційну війну проти Німеччини

11:14,
3 Лютого 2016
1344

Порошенко заявляє, що Росія почала інформаційну війну проти Німеччини

11:14,
3 Лютого 2016
1344
Порошенко заявляє, що Росія почала інформаційну війну проти Німеччини
Порошенко заявляє, що Росія почала інформаційну війну проти Німеччини
Автори:
Президент України Петро Порошенко вважає, що російський лідер Володимир Путін розпочав інформаційну війну проти Німеччини.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті Bild, опублікованому в середу, 3 лютого, повідомляє німецьке видання Deutsche Welle (DW).

«Для Німеччини така шокуюча пропаганда (публікації щодо начебто згвалтування у Берліні неповнолітньої росіянки Лізи Ф. в російських державних ЗМІ. - Ред.) стала чимось новим. Але Україна дізналася, що це таке ще півтора роки тому, коли брехня, що виходила з російських ЗМІ, повторювалася до тих пір, поки люди не починали в неї вірити», - заявив Петро Порошенко.

У цьому зв'язку український президент вважає важливим відкриття в Європі телеканалу російською мовою. «Ті, хто говорять російською, не можуть чути тільки думки і версії, що лунають із російських державних ЗМІ», - вважає Петро Порошенко.

При цьому президент України застеріг західні країни від співпраці з Володимиром Путіним. «Європа не може стати жертвою тиску Путіна. Не слід думати, що без нього неможливо буде вирішити сирійське питання», - заявив Президент України. Також він вважає, що і з економічної точки зору Європа стала менш залежна від Росії. «Російський ринок не той, яким був кілька років тому», - зауважив Петро Порошенко.

Нагадаємо, німецький адвокат Мартін Лютле звернувся до прокуратури Берліна з клопотанням щодо перевірки законності сюжету російського «Первого канала» про зґвалтування російської дівчинки в столиці Німеччини. Автор сюжету, російський журналіст Іван Благой розказав про історію ймовірного зґгвалтування в Берліні 13-річної російськомовної дівчинки біженцями з арабських країн. Мартін Лютле повідомив Deutsche Welle, що телесюжет знято в дусі російської пропаганди й слугує засобом розпалювання міжнаціональної ворожнечі. 

Хоча компетенція німецьких органів юстиції і не поширюється на російські ЗМІ, німецький адвокат вважає, що пан Благой, який проживає в Берліні, порушив закони ФРН, оскільки російські канали в країні можуть приймати до шести мільйонів російськомовних громадян. На думку Мартіна Лютле, кореспондент «Первого канала» своїм матеріалом сприяв зростанню ненависті серед російськомовного населення Німеччини щодо біженців. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Фото: bild.de
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду