Роскомнагляд заблокував доступ до кримського сайту BlackSeaNews на YouTube

Роскомнагляд заблокував доступ до кримського сайту BlackSeaNews на YouTube

13:20,
25 Грудня 2015
1395

Роскомнагляд заблокував доступ до кримського сайту BlackSeaNews на YouTube

13:20,
25 Грудня 2015
1395
Роскомнагляд заблокував доступ до кримського сайту BlackSeaNews на YouTube
Роскомнагляд заблокував доступ до кримського сайту BlackSeaNews на YouTube
Автори:
Редактор кримського інтернет-видання BlackSeaNews Андрій Клименко повідомляє, що канал сайту на YouTube заблокований на території Росії і в окупованому Криму рішенням Федеральної служби РФ з нагляду у сфері масових комунікацій і зв'язку (Роскомнагляд).

Про це він написав у своєму Facebook.

За словами Андрія Клименка, повідомлення про блокування він отримав від YouTube, якому Роскомнагляд повідомив, що матеріали сайту BlackSeaNews порушують законодавство РФ.

«Російські продовжують нас популяризувати. Отримали сьогодні листа: компанія YouTube отримала повідомлення від служби Роскомнагляду про те, що деякі матеріали на вашому сайті порушують Федеральний закон Російської Федерації "Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації" N 149 ФЗ. Зазначений URL був доданий в список заборонених матеріалів», - повідомляє головред.

Раніше доступ до сайту BlackSeaNews був заблокований в Росії і Криму через інтерв'ю головного редактора сайту Андрія Клименка «Чорний список» і морська блокада - лише невеликий фрагмент стратегії повернення Криму... ».

Андрій Клименко також заявляє, що ФСБ Росії завела проти нього кримінальну справу.

«Цей сюжет є першим публічним викладом стратегії деокупації Криму. Саме він фігурував під час допитів моїх друзів в Криму, на його основі складалися протоколи впізнання мене, хоча там в титрах все написано. Саме він ліг в основу моєї кримінальної справи в ФСБ і в заборона нашого сайту BlackSeaNews в окупованому Криму. Я це називаю "сертифікат якості від ФСБ" - спасибі їм за визнання нашої роботи», - написав головний редактор.

Видання «Крим.Реалії» повідомляє, що у Криму при спробі зайти на канал сайту на YouTube користувачів попереджає повідомлення: «Увага! Ви звернулися до ресурсу, який заблокований згідно з федеральним законом».

Як писав MediaSapiens, у жовтні редакція порталу чорноморських новин BlackSeaNews отримала повідомлення від Роскомнагляду з попередженням про блокування доступу до ресурсу на території Росії та підконтрольного їй зараз Криму. У відомстві визнали інтерв'ю головного редактора сайту Андрія Клименка «Чорний список» і морська блокада - лише невеликий фрагмент стратегії повернення Криму…», опублікований 7 липня 2014 року, «таким, що містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку».

На початку жовтня 2015 року Роскомнагляд обмежив доступ до сайту новинного порталу «События Крыма» через інформацію, яка нібито «містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку».

Також Роскомнагляд обмежив доступ до сайту кримського інформаційного агентства «Центр журналістських розслідувань» через матеріал Анни Андрієвської за 11 грудня 2014 року «Волонтери батальйону «Крим».

Нагадуємо, що у вересні Роскомнагляд вніс відеосервіс Yahoo! до реєстру заборонених сайтів. За словами представника відомства Вадима Ампелонського, це було зроблено за поданням Генпрокуратури, яка виявила на одній із сторінок сервісу екстремістський матеріал - відео про «Ісламську державу».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Андрій Клименко, RFE/RL
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду