Латвія відмовилася реєструвати Russia Today

Латвія відмовилася реєструвати Russia Today

14:30,
30 Серпня 2015
2073

Латвія відмовилася реєструвати Russia Today

14:30,
30 Серпня 2015
2073
Латвія відмовилася реєструвати Russia Today
Латвія відмовилася реєструвати Russia Today
Автори:
У Латвії відмовилися занести до реєстру підприємств латвійське представництво російського державного інформаційного агентства «Россия сегодня», до складу якого входить пропагандистський канал Russia Today та РІА Новости.

Про це повидомляэ портал Delfi.lv.

Державний нотаріус після розгляду заявки від російського державного унітарного підприємства «Міжнародне інформаційне агентство «Россия сегодня» ухвалив рішення про відмову вписувати до спеціального регістру представництво даного підприємства.

Як пояснили у Реєстрі, подана інформаційним агентством заява і додані до неї документи не відповідають Конституції Латвії та іншим правовим актам.

Заяву МІА «Россия сегодня» про реєстрацію представництва в Латвії було подано 29 квітня 2015 року.

У зв'язку з цим Реєстр запитав думку Національної ради з електронних ЗМІ, яка вказала, що метою російського агентства є поширення в інформпросторі тенденційної інформації, що відповідає зовнішньополітичним інтересам РФ.

Нагадуємо, що наприкінці минулого місяця естонська влада попросила співробітників державних установ не давати інтерв’ю та коментарів російським журналістам, а якщо й давати, то тільки після узгодження цього зі спецслужбами. «Проханням з Росії про інтерв’ю потрібно в будь-якому разі запалювати червоне світло, оскільки загальнодержавні ЗМІ Росії, у першу чергу телебачення, не можна розглядати як журналістику, і ми не повинні допомагати російській владі у пропагандистській діяльності», - заявила представник прес-служби уряду Естонії Хелін Вахер.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
podrobnosti.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду